Sport v Mexiku

Turistická letoviska nabízejí nepřeberné množství sportovních aktivit. Samozřejmostí je golf a tenis. Průzračně čistá voda vám poskytne nejen příjemné osvěžení v horkých dnech, ale také láká k rybaření. Vyzkoušet můžete jízdu na banánu, windsurfing, paragliding, vodní lyžování nebo se projet na skútru podél pobřeží. Na své si zde přijdou i milovníci potápění. Podmořský svět je okouzlující a zdejší pobřeží je známé po celém světě svými potápěčskými lokalitami. Kdo se nerad potápí a nechce o tuto podívanou přijít, může zkusit šnorchlování nebo se vypravit na plavbu lodí s proskleným dnem.

Mexiko se v minulosti již několikrát stalo hostitelskou zemí mezinárodních sportovních akcí. Konaly se zde letní olympijské hry a již dvakrát bylo Mexiko hostitelem mistrovství světa ve fotbale. Zdejší Grand Prix Mexika byla po 16 let součástí mistrovství světa Formule 1. Od roku 2004 je Mexická rallye součástí Mistrovství světa v rallye.

Mexičtí sportovci reprezentují svoji zemi nejen na Olympijských hrách, ale i na regionálních Středoamerických a Karibských hrách či Panamerických hrách. Mexická fotbalová reprezentace se účastní významných turnajů a dá se říci že fotbal je nejpopulárnější sport v Mexiku.

Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace