Vstupní podmínky - Mexiko

VSTUPNÍ PODMÍNKY 

Při vstupu do země není vyžadován ani očkovací průkaz, ani test PCR či antigen ani potvrzení o prodělání nemoci - tyto dokumenty však mohou případně požadovat letecké společnosti i hotely. Doporučuje se tedy mít s sebou potvrzení o očkování a/nebo platný negativní výsledek testu PCR ne starší 72 hodin.

  • MZV – MEXIKO -https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/severni_amerika/mexiko/cestovani/covid_19.html

Informace ohledně vstupních podmínek jsou průběžně aktualizovány na výše uvedených odkazech - nutná individuální kontrola  vstupních podmínek ze strany klienta před odletem!

ONLINE CHECK IN/ODBAVENÍ

Vřele doporučujeme se dostavit na letiště včas, abyste si na přepážce mohli vybrat Vámi preferovaná sedadla. Místa si lze předem zajistit při "online odbavení".

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

  • Na letišti či před nástupem do letadla mohou probíhat zdravotní prohlídky měřením tělesné teploty.
  • Po příletu může být provedeno namátkové testování na COVID-19.
  • S ohledem na COVID-19 prosíme naše zákazníky, aby si ve vlastním zájmu před cestou ověřili aktuální podmínky ke vstupu, pobytu a tranzitu na území cizího státu u příslušného zastupitelského úřadu. V případě odmítnutí k přepravě prodejce nenese odpovědnost za vzniklou újmu. Děkujeme za pochopení.

Podmínky návratu do ČR

Od 9. 4. 2022 již není nutné předkládat při návratu do ČR test nebo očkování. Doporučujeme před odletem ověřit podmínky letecké společnosti.

 

Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace